Į turinį

Kafo aŭ Teo???

Donniedillon, 2009 m. gruodis 2 d.

Kalba: Esperanto

  • Žinutės: 50
  • Peržiūros 85420

The word "trolo" is so hard!

philodice, 2010 m. rugsėjis 19 d.

Kalba: English

  • Žinutės: 9
  • Peržiūros 16466

Adding verbs Xas Yi -> XYas or YXas?

Genjix, 2010 m. rugsėjis 18 d.

Kalba: English

  • Žinutės: 15
  • Peržiūros 18509

"Minus" ou "malpli" e "minuso", qual o correto?

Kairion, 2010 m. rugsėjis 20 d.

Kalba: Português

  • Žinutės: 2
  • Peržiūros 16492

Parolu Pirate Tago!

philodice, 2010 m. rugsėjis 16 d.

Kalba: Esperanto

  • Žinutės: 9
  • Peržiūros 16527

Esperanto is so difficult!

Arpee, 2010 m. rugpjūtis 24 d.

Kalba: English

  • Žinutės: 51
  • Peržiūros 72833

votre avis sur la traduction

crescence, 2010 m. rugsėjis 19 d.

Kalba: Français

  • Žinutės: 3
  • Peržiūros 13233

Help me with "should" and "must", please....

Polaris, 2010 m. birželis 27 d.

Kalba: English

  • Žinutės: 99
  • Peržiūros 97767

The Language Show, London

sudanglo, 2010 m. rugsėjis 19 d.

Kalba: English

  • Žinutės: 1
  • Peržiūros 12168

"Jack and the Beanstalk" in E-o?

qwertz, 2010 m. rugsėjis 18 d.

Kalba: English

  • Žinutės: 1
  • Peržiūros 13162
Atgal į pradžią