K vsebini

Kafo aŭ Teo???

od Donniedillon, 02. december 2009

Jezik: Esperanto

  • Sporočila: 50
  • Prikazi: 85346

Zadnji prispevek

The word "trolo" is so hard!

od philodice, 19. september 2010

Jezik: English

  • Sporočila: 9
  • Prikazi: 16419

Adding verbs Xas Yi -> XYas or YXas?

od Genjix, 18. september 2010

Jezik: English

  • Sporočila: 15
  • Prikazi: 18447

"Minus" ou "malpli" e "minuso", qual o correto?

od Kairion, 20. september 2010

Jezik: Português

  • Sporočila: 2
  • Prikazi: 16473

Parolu Pirate Tago!

od philodice, 16. september 2010

Jezik: Esperanto

  • Sporočila: 9
  • Prikazi: 16515

Zadnji prispevek

Esperanto is so difficult!

od Arpee, 24. avgust 2010

Jezik: English

  • Sporočila: 51
  • Prikazi: 72706

votre avis sur la traduction

od crescence, 19. september 2010

Jezik: Français

  • Sporočila: 3
  • Prikazi: 13173

Help me with "should" and "must", please....

od Polaris, 27. junij 2010

Jezik: English

  • Sporočila: 99
  • Prikazi: 97528

The Language Show, London

od sudanglo, 19. september 2010

Jezik: English

  • Sporočila: 1
  • Prikazi: 12119

"Jack and the Beanstalk" in E-o?

od qwertz, 18. september 2010

Jezik: English

  • Sporočila: 1
  • Prikazi: 13113

Zadnji prispevek

Nazaj na začetek