- Поруке: 7
- Прегледи: 25786
Последња порука
- Поруке: 2
- Прегледи: 26759
Последња порука
- Поруке: 27
- Прегледи: 54262
Последња порука
- Поруке: 6
- Прегледи: 27391
Последња порука
"Ŝteliston neniu lasas en sian domon" aŭ "Ŝteliston neniu lasas en sia domo"? Kiu eastas korekta?
од teesid, 17. септембар 2011.
Језик: Esperanto
- Поруке: 5
- Прегледи: 28107
Последња порука
- Поруке: 3
- Прегледи: 22983
Последња порука
- Поруке: 15
- Прегледи: 33550
Последња порука
- Поруке: 5
- Прегледи: 26976
Последња порука
- Поруке: 4
- Прегледи: 27451
Последња порука