Sisu juurde

Pri Esperantigo de esprimoj nekutimaj

kelle poolt Filu, 20. juuni 2007

Keel: Esperanto

  • Postitused: 1
  • Külastusi: 60174

Viimane postitus

Instruado

kelle poolt ocha, 6. juuni 2007

Keel: Esperanto

  • Postitused: 2
  • Külastusi: 62962

Viimane postitus

Mi provas traduki, sed mi bezonas helpon!

kelle poolt ChrisMP1, 1. juuni 2007

Keel: Esperanto

  • Postitused: 5
  • Külastusi: 70626
  • Postitused: 7
  • Külastusi: 79603

'nk' - kiel elparoli?

kelle poolt Andybolg, 11. mai 2007

Keel: Esperanto

  • Postitused: 5
  • Külastusi: 69806

Viimane postitus

Mi ne trovas la konjunkcion "do"

kelle poolt Masacroso, 17. mai 2007

Keel: Esperanto

  • Postitused: 2
  • Külastusi: 72175

Viimane postitus

Tagasi üles