До змісту

Translation

від Magda1984, 8 червня 2009 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 3
  • Переглядів: 33328

Наступне повідомлення

originaj radikoj

від hulten, 6 червня 2009 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 4
  • Переглядів: 36143

Наступне повідомлення

sufikso "-ĝ"

від crescence, 24 березня 2009 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 19
  • Переглядів: 62634

Наступне повідомлення

Gramatikkontrolilo por Esperanto

від Rogir, 24 травня 2009 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 7
  • Переглядів: 36529

Наступне повідомлення

Kirilika (Кирица) Alfabeto kaj Esperanto

від ceigered, 28 листопада 2008 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 16
  • Переглядів: 54155

Наступне повідомлення

Mi havas demandon pri la uzado de "ju" kaj "des".

від lBrajonl, 27 травня 2009 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 4
  • Переглядів: 40245

Наступне повідомлення

Geokaŝa Vortoj -- io-ero?

від Kat, 10 квітня 2008 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 3
  • Переглядів: 35678

Наступне повідомлення

Kio post tio?

від fatquack, 11 березня 2009 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 11
  • Переглядів: 45752

Наступне повідомлення

Enigma artikol en Esperanto-English dikcionaro

від Verdano, 20 травня 2009 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 3
  • Переглядів: 37440

Наступне повідомлення

Kiel traduki Esperante "Faire partie de"?

від mononk, 16 травня 2009 р.

Мова: Esperanto

  • Повідомлення: 8
  • Переглядів: 37732

Наступне повідомлення

Назад до початку