- Съобщения: 2
- Гледания: 33862
Последно съобщение
- Съобщения: 5
- Гледания: 36669
Последно съобщение
Kion vi pensas pri la retejon "Tatoeba" (amuza vikio por traduki frazojn) ?
от sev, 23 януари 2011
Език: Esperanto
- Съобщения: 3
- Гледания: 33301
Последно съобщение
- Съобщения: 31
- Гледания: 108538
Последно съобщение
- Съобщения: 8
- Гледания: 38654
Последно съобщение
- Съобщения: 19
- Гледания: 60756
Последно съобщение
- Съобщения: 6
- Гледания: 33458
Последно съобщение
- Съобщения: 3
- Гледания: 36072
Последно съобщение
- Съобщения: 6
- Гледания: 35607
Последно съобщение
- Съобщения: 10
- Гледания: 42825
Последно съобщение