- Hozzászólások: 2
- Felhívások: 33803
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 5
- Felhívások: 36635
Utolsó hozzászólás
Kion vi pensas pri la retejon "Tatoeba" (amuza vikio por traduki frazojn) ?
sev-tól, 2011. január 23.
Nyelv: Esperanto
- Hozzászólások: 3
- Felhívások: 33261
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 31
- Felhívások: 108469
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 8
- Felhívások: 38601
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 19
- Felhívások: 60685
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 6
- Felhívások: 33416
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 3
- Felhívások: 36022
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 6
- Felhívások: 35564
Utolsó hozzászólás
- Hozzászólások: 10
- Felhívások: 42768
Utolsó hozzászólás