- Contribuții/Mesaje: 2
- Vizualizări: 34028
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 5
- Vizualizări: 36863
Ultima contribuție/postare
Kion vi pensas pri la retejon "Tatoeba" (amuza vikio por traduki frazojn) ?
de sev, 23 ianuarie 2011
Limbă: Esperanto
- Contribuții/Mesaje: 3
- Vizualizări: 33455
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 31
- Vizualizări: 108835
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 8
- Vizualizări: 38865
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 19
- Vizualizări: 60958
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 6
- Vizualizări: 33597
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 3
- Vizualizări: 36263
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 6
- Vizualizări: 35822
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 10
- Vizualizări: 43089
Ultima contribuție/postare