- Contribuții/Mesaje: 2
- Vizualizări: 34031
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 5
- Vizualizări: 36870
Ultima contribuție/postare
Kion vi pensas pri la retejon "Tatoeba" (amuza vikio por traduki frazojn) ?
de sev, 23 ianuarie 2011
Limbă: Esperanto
- Contribuții/Mesaje: 3
- Vizualizări: 33462
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 31
- Vizualizări: 108847
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 8
- Vizualizări: 38872
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 19
- Vizualizări: 60966
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 6
- Vizualizări: 33603
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 3
- Vizualizări: 36274
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 6
- Vizualizări: 35829
Ultima contribuție/postare
- Contribuții/Mesaje: 10
- Vizualizări: 43097
Ultima contribuție/postare