У садржају

Unish-a teamo multe babilas...

од sev, 28. јануар 2011.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 2
  • Прегледи: 34022

Последња порука

Ĉu iu volas lerni la katalunan?

од DaniBCN, 31. децембар 2010.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 5
  • Прегледи: 36859

Kion vi pensas pri la retejon "Tatoeba" (amuza vikio por traduki frazojn) ?

од sev, 23. јануар 2011.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 3
  • Прегледи: 33449

Esperanta Slango?

од Jakovo, 19. август 2009.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 31
  • Прегледи: 108827

Последња порука

Nova loĝika alfabeto per lingvoj

од Martin_D_Ing, 09. октобар 2010.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 8
  • Прегледи: 38857

Последња порука

Etimologio

од Altebrilas, 31. октобар 2010.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 19
  • Прегледи: 60953

Последња порука

La prononco de la dana lingvo

од sprachelieber, 18. јануар 2010.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 6
  • Прегледи: 33592

Последња порука

ĉu iuj konas la lingvo en filmo AVATAR

од derverwandte, 19. јул 2010.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 3
  • Прегледи: 36259

Последња порука

Retpaĝo por lerni itala kaj franca

од Pk_JoA, 14. октобар 2010.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 6
  • Прегледи: 35818

Последња порука

la ĉinaj signoj

од glig, 02. октобар 2010.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 10
  • Прегледи: 43077

Последња порука

Вратите се горе