- Postitused: 5
- Külastusi: 33977
Viimane postitus
- Postitused: 3
- Külastusi: 32731
Viimane postitus
- Postitused: 8
- Külastusi: 35585
Viimane postitus
- Postitused: 7
- Külastusi: 41461
Viimane postitus
Kiel (kaj de kie) vi lernas novajn vortojn?
kelle poolt pianopimp27, 23. aprill 2007
Keel: Esperanto
- Postitused: 8
- Külastusi: 48217
Viimane postitus
- Postitused: 1
- Külastusi: 36374
Viimane postitus
- Postitused: 5
- Külastusi: 38409
Viimane postitus
- Postitused: 16
- Külastusi: 46838
Viimane postitus
- Postitused: 13
- Külastusi: 48821
Viimane postitus