У садржају

What does the "x" do in "auxdo"?

од joej, 28. април 2007.

Језик: English

  • Поруке: 5
  • Прегледи: 33977

Последња порука

Avignon

од Marlanah, 20. април 2007.

Језик: Français

  • Поруке: 2
  • Прегледи: 38496

Последња порука

Gramáticas peligrosas :)

од Masacroso, 26. април 2007.

Језик: Español

  • Поруке: 3
  • Прегледи: 32731

Последња порука

Confrontation des cultures...

од Islander, 10. фебруар 2007.

Језик: Français

  • Поруке: 8
  • Прегледи: 35586

Последња порука

Traduzione parola "animatore" in Esperanto

од licx, 24. април 2007.

Језик: Italiano

  • Поруке: 7
  • Прегледи: 41461

Kiel (kaj de kie) vi lernas novajn vortojn?

од pianopimp27, 23. април 2007.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 8
  • Прегледи: 48217

Any would-be bloggers out there?

од richardhall, 28. април 2007.

Језик: English

  • Поруке: 1
  • Прегледи: 36374

Последња порука

Morto de Zamenhof 14.04.1917

од piotrek92, 14. април 2007.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 5
  • Прегледи: 38409

Последња порука

Yet another translation question

од richardhall, 23. април 2007.

Језик: English

  • Поруке: 16
  • Прегледи: 46838

Последња порука

Prepozicioj

од pastorant, 31. март 2007.

Језик: Esperanto

  • Поруке: 13
  • Прегледи: 48821

Последња порука

Вратите се горе